Producenci
O firmie

Kol-Dental

KOL-DENTAL– firma, która rozwija się z sukcesem już ponad 26 lat, stawiając nieustannie na budowanie biznesu relacyjnego. Od 2013 roku należy do Grupy Plandent Division. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi stała się bezpośrednim importerem i dystrybutorem większości firm producenckich działających na polskim rynku stomatologicznym. Ponad 30 000 artykułów dostępnych w magazynie Kol-Dental, daje komfort szybkiej realizacji zamówień . Najnowsze trendy w branży stomatologicznej są nieustanie analizowane i uwzględnianie przy aktualizacji oferty, oferując odbiorcom dostęp do najnowszych i optymalnych rozwiązań. Firma od lat jest pionierem we wdrażaniu wysokich standardów obsługi klienta.

Jako pierwsza wprowadziła bezpłatną dostawę towarów do gabinetów, zatrudniła przedstawicieli handlowych i konsultantów medycznych, wprowadziła własne katalogi, aby ułatwić komunikację z Klientem. Standardowa dostawa to 48h, jednak wiele z zamówionych towarów dostarczanych jest w ciągu 24h lub tego samego dnia. Potwierdzeniem jakości obsługi w
Kol-Dental jest certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 w zakresie „Sprzedaż materiałów i sprzętu stomatologicznego oraz wyrobów medycznych”, który w 2009 roku Firma otrzymała jako pierwsza w Polsce. Jako Generalny Dystrybutor marki Planmeca – światowego lidera w produkcji sprzętu stomatologicznego, intensyfikuje działania sprzedażowe tych urządzeń. Dzisiaj Kol-Dental ofensywnie wkracza w erę cyfryzacji, która wyznacza kierunek rozwoju stomatologii i zapewnia pozycję lidera.

 
 

Historia firmy:

Ponad 25 lat budowania lepszego rynku materiałów dentystycznych

  • 1994 - Jacek Piłko i Maciej Nurzyński założyli firmę o nazwie Kol-Dental.
  • 1998 - Kol-Dental zatrudnił pierwszego pracownika Panią Bożenę Mazurkiewicz.
  • 1998 - Okazał się przełomowy w historii firmy – ruszyła sprzedaż wysyłkowa
  • 2000 - Kol-Dental rozrasta się – otwiera swój Oddział w Radomiu.
  • 2003 - Firma zatrudniła swojego pierwszego handlowca na Podlasiu.
  • 2009 - Jako pierwsza firma w Polsce na rynku stomatologicznym Kol-Dental uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 w zakresie „Sprzedaż materiałów i sprzętu stomatologicznego oraz wyrobów medycznych”.
  • 2011 - Przeprowadzka do nowej siedziby przy ulicy Cylichowskiej w Warszawie.
  • 2013 - Od października mamy nowego udziałowca – Plandent Holding Poland Sp. z o.o.
  • 2015 - Uruchamiamy sklep internetowy B2B, by podnieść komfort obsugi klientów.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl